Casa Em Cotia Com Piscina E Area De Lazer Infantil Villa

  • 3 soveværelser
  • 3 badeværelser

Horto da Paz ligger 4 km fra villaen, mens Vila dos Coelhos ligger 4,1 km fra denne indkvartering.

Der er et fuldt udstyret køkken til gæsternes rådighed.

Du kan komme til Cidade das Abelhas om få minutter i bil.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Casa Em Cotia Com Piscina E Area De Lazer Infantil Villa São Paulo
Chacara Hmb
pris kun for mobil

Chacara Hmb

8.3
Meget godt 3 anmeldelser
17.4 km fra overnatningsstedet
USD 331 USD 298
pr. nat
Rancho Da Diversao Com 4 Quartos
pris kun for mobil

Rancho Da Diversao Com 4 Quartos

6.3
Behagelig 3 anmeldelser
17.5 km fra overnatningsstedet
USD 346 USD 311
pr. nat
Sitio Santa Filomena - Sao Roque
pris kun for mobil

Sitio Santa Filomena - Sao Roque

9.2
Fantastisk 13 anmeldelser
18.6 km fra overnatningsstedet
USD 592 USD 533
pr. nat
    Sådan kommer du til hotellet

    Lufthavne

    Congonhas
    41 km

    Togstationer

    Julio Prestes Train Station
    36 km

    Faciliteter

    Internet

    • Gratis internetadgang
    • Wi-Fi på værelserne

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    I køkkenet

    • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

    For børn

    • Tremmesenge/vugger

    På værelser

    • Te- og kaffefaciliteter

    Kæledyr

    • Kæledyr tilladt

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 15:00 indtil 23:59
    Udtjekning: indtil 12:00
    Ofte stillede spørgsmål
    • Kan vi parkere vores bil i nærheden af Casa Em Cotia Com Piscina E Area De Lazer Infantil Villa?
      Ja, der er en parkeringsplads til rådighed for gæsterne i Casa Em Cotia Com Piscina E Area De Lazer Infantil Villa.
    • Hvor meget koster det at bo på Casa Em Cotia Com Piscina E Area De Lazer Infantil Villa?
      Lejen på Casa Em Cotia Com Piscina E Area De Lazer Infantil Villa starter ved 114$ dollars pr. Nat.
    • Hvad er tidspunktet for ind- og udtjekning i Casa Em Cotia Com Piscina E Area De Lazer Infantil Villa?
      Gæster i Casa Em Cotia Com Piscina E Area De Lazer Infantil Villa skal tjekke ind senest 23:59 og tjekke ud senest 12:00.
    • Kan jeg tage mit kæledyr med til Casa Em Cotia Com Piscina E Area De Lazer Infantil Villa?
      Ja, Casa Em Cotia Com Piscina E Area De Lazer Infantil Villa er kæledyr. Men det anbefales at ringe i forvejen for at få det bekræftet.

    Placering

    Map
    I nærheden

    Lufthavne

    Congonhas
    41 km

    Togstationer

    Julio Prestes Train Station
    36 km

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Casa Em Cotia Com Piscina E Area De Lazer Infantil Villa São Paulo

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk